شما اینجایید
خانه > آموزش > رفع خطای Channels Too Much تلگرام

رفع خطای Channels Too Much تلگرام

اگر از کاربران نسخه های غیر رسمی تلگرام مثل تلگرام طلایی،هاتگرام، موبوگرام و… هستید ممکن است در هنگام درخواست عضویت در کانال ها با خطای CHANNELS_TOO_MUCH مواجه شوید. برای حل مشکل با نوتیف همراه باشید.

www.notif.ir

خطای  CHANNELS TOO MUCH زمانی رخ می دهد که شما عضو کانال ها و سوپرگروه های زیادی شده باشید. بنابراین اگر از محدودیت در نظر گرفته شده عبور کنید با این خطا روبرو می شوید. هم اکنون حد نهایی عضویت در کانال ها و سوپر گروه ها عدد 500 می باشد.

برای حل مشکل باید از سوپرگروه ها و کانال هایی که نیازی به آنها ندارید خارج شوید تا بتوانید عضو کانال یا سوپر گروه جدیدی شوید.

اما نکته اصلی این است که در حالت عادی تعداد کانال ها و سوپرگروه های یک کاربر به ندرت به عدد 50 می رسد. پس چگونه ممکن است به حد 500 عدد کانال و سوپرگروه برسیم. جواب این سوال در نسخه های غیر رسمی تلگرام نهفته است. متاسفانه نسخه های غیر رسمی فارسی بدلیل عضو کردن کاربران در کانال های مختلف آن هم بدون اطلاع و خواست کاربر برای آنها مشکلات و مزاحمت های زیادی را بوجود می آورند و باعث می شوند که برخی کاربران خیلی زود به حد تعیین شده برسند. مشکل وقتی حاد تر می شود که بدانید این برنامه ها کاربران را در کانال هایی عضو می کنند و هیچ وقت هم گزینه این کانال ها را در لیست نمایش نمی دهند تا شما قادر به ترک کانال مذکور نباشید. ریشه این معضل به تبلیغات افزایش ممبر کانال و جذب عضو تضمین شده و عباراتی از این دست بر می گردد. متاسفانه این اعمال محلی برای کسب درآمد ایجاد کنندگان نسخه های غیر رسمی تلگرام در ایران شده است.

تنها راه حل استفاده از نسخه رسمی تلگرام است. 

امیدوارم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

نوتیف
امیدوارم مطالب نوتیف برایتان مفید واقع شده باشد. با عضویت در خبرنامه نوتیف مطالب تازه ما را در اینباکس خود داشته باشید. کانال ما در تلگرام هم راه سریع و مطمئنی برای آگاهی از مطالب ماست. *** من رضا حیدری مدیر وب سایت نوتیف هستم. همکنون مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد نرم افزار بوده و به دنیای فناوری علاقه مندم به همین دلیل در نوتیف به دنبال نشر و ترویج موضوعات روز دنیای فناوری بخصوص موضوعات مرتبط با دنیای موبایل، اینترنت، کامپیوتر هستم. در کنار اینها گاهی هم گریزی به دیگر موضوعات مهم خواهیم زد که خالی از لطف نخواهد بود. با نوتیف همراه باشید بودن با شما افتخار بزرگی برای ماست.

3 thoughts on “رفع خطای Channels Too Much تلگرام

  1. سلام من سیم کارتم رو تازه خریداری کردم و موقعی که میخواهم عضو کانال یا گروهی شوم پیغام channels to much برام ظاهر میشه مطالب بالا رو هم مطالعه کردم ولی من سیم کارتم رو تازه خریداری کردم لطفا راهنمایی کنید.ممنون از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top