شما اینجایید
خانه > ترفندها > رفع مشکل پیغام خطای «too many attempts please try again later» در تلگرام

رفع مشکل پیغام خطای «too many attempts please try again later» در تلگرام

اگر هنگام ورود به تلگرام یا ایجاد حساب کاربری با پیام خطای too many attempts please try again later روبرو شده اید. با نوتیف همراه باشید تا علل و راه حل این خطا را بررسی کنیم.

معنی پیام too many attempts please try again later عبارت است از «تلاش های بسیار زیادی کرده اید لطفا بعدا دوباره امتحان کنید». و منظور آن این است که در مدت زمان مشخصی از شماره شما درخواست های ورود متعددی به سرورهای تلگرام ارسال شده که این موضوع بر اساس خط مشی حفاظتی تلگرام امری غیر طبیعی است و برای همین از شما خواسته می شود تا بعداً تلاش کنید. به عبارتی از شما میخواهد مدتی را صبر کرده و بعداً مجدداً نسبت به ورود با شماره مذکور اقدام کنید.

اعمالی نظیر پاک کردن مکرر حساب کاربری در تلگرام و ساخت مجدد حساب با همان شماره، ورود و خروج مکرر به حساب کاربری، اشتباه در ورود کد امنیتی ورود به حساب و عواملی از این قبیل باعث می شود تا با خطای «too many attempts please try again later» مواجه شوید.

راه حل

بهترین راه حل برای رفع خطای «too many attempts please try again later» صبر است. باید حداقل 72 ساعت صبر کنید و مجدداً امتحان کنید. سعی نکنید پس از مواجهه با این پیام خطا مکرراً نسبت به ورود به حساب تلاش کنید چون این کار دردی را دوا نکرده و ممکن است محدودیت حسابتان را طولانی تر کند و باعث شود مدت بیشتری طول بکشد تا حسابتان آزاد گردد. اعمالی مثل حذف حساب و تعویض دستگاه هم کارساز نیستند.

در مواردی که می خواهید حساب جدیدی در تلگرام بسازید و با خطای «too many attempts please try again later» روبرو می شوید می توانید با یک شماره دیگر حساب کاربری ایجاد کنید و سپس از عمل تغییر شماره، به شماره ای مدنظرتان است و مشکل دارد سوئیچ کنید.

امیدواریم مشکلتان به زودی حل شود.

نوتیف
امیدوارم مطالب نوتیف برایتان مفید واقع شده باشد. با عضویت در خبرنامه نوتیف مطالب تازه ما را در اینباکس خود داشته باشید. کانال ما در تلگرام هم راه سریع و مطمئنی برای آگاهی از مطالب ماست. *** من رضا حیدری مدیر وب سایت نوتیف هستم. همکنون مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد نرم افزار بوده و به دنیای فناوری علاقه مندم به همین دلیل در نوتیف به دنبال نشر و ترویج موضوعات روز دنیای فناوری بخصوص موضوعات مرتبط با دنیای موبایل، اینترنت، کامپیوتر هستم. در کنار اینها گاهی هم گریزی به دیگر موضوعات مهم خواهیم زد که خالی از لطف نخواهد بود. با نوتیف همراه باشید بودن با شما افتخار بزرگی برای ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Top