شما اینجایید
خانه > تکنولوژی > آنتی ویروس رایگان و قابل حمل مایکرسافت Safety Scanner

آنتی ویروس رایگان و قابل حمل مایکرسافت Safety Scanner

آیا فکر می کنید که سیستم یا فلش درایو شما ویروس گرفته است ؟ در هنگام ویروسی شدن سیستم خود چه کاری را باید انجام دهیم ؟ آیا در هنگامی که برنامه آنتی ویروس را بر روی سیستم خود نصب می کنید این عمل باعث کاهش سرعت سیستم شما می شود ؟ مایکروسافت به تازگی آنتی ویروس کاملاً رایگانی را ارئه داده است که در این نوشته به بررسی این آنتی ویروس رایگان و قابل حمل مایکروسافت با نام Safety Scanner می پردازیم.

آنتی ویروس قابل حمل به چه معنا است ؟

در حقیقت به نرم افزارهایی که برای اجرا و استفاده از آن‌ها نیازی نیست آن‌ها را بر روی سیستم خود نصب کنید نرم افزارها یا برنامه های قابل حمل می گویند. منظور از آنتی ویروس قابل حمل مایکروسافت با نام Safety Scanner به این معنا است که برای چک کردن سیستم خود با این آنتی ویروس نیازی نیست که آن را بر روی سیستم خود نصب کنید و تنها با دانلود و اجرای فایل این برنامه از سایت رسمی مایکروسافت می توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

یکی از مزایایی که این برنامه نسبت به دیگر آنتی ویروس ها پیدا کرده است در زمینه قابل‌حمل بودن این است که می توانید آن را بر روی فلش درایو خود کپی کنید و در هنگامی که فلش خود را به هر سیستمی متصل می کنید به راحتی ابتدا آن سیستم را چک کنید تا به صورت مخفی فلش شما ویروسی نشود.

آشنایی با آنتی ویروس Safety Scanner

این آنتی ویروس رایگان که توسعه و بروزرسانی آن از طرف کمپانی بزرگ مایکروسافت انجام می شود همیشه از آخرین پایگاه داده های ویروس ها ، بد افزارها و فایل های مخرب شناخته شده توسط بخش امنیتی این کمپانی برای پیدا کردن ویروس‌ها بر روی سیستم شما استفاده می کند و به این دلیل که اکثر استفاده کنندگان از سیستم عامل ویندوز در سراسر جهان هنگامی که متوجه می شوند سیستم آن ها ویروسی شده است با استفاده از بخش پشتیبانی موجود در ویندوز خود به مایکروسافت اطلاع رسانی می کنند می توان گفت اکثر ویروس ها را می توانید با این برنامه شناسایی کرده و مانع از پیشرفت و تکثیر آن بر روی سیستم خود شوید. برای استفاده از این نرم افزار بر خلاف اکثر نرم افزارهای رایگانی که از طرف مایکرسافت ارائه می شود نیازی ندارید که از ویندوز نسخه اصلی استفاده بکنید و این نرم افزار در حقیقت genuine بودن ویندوز شما را بررسی نمی کند.

تنها توجه داشته باشید بعد از ۱۰ روز از دانلود و استفاده از این آنتی ویروس بر روی سیستم خود این برنامه به صورت خودکار غیر فعال می شود و اگر می خواهید از این آنتی ویروس رایگان دوباره استفاده کنید باید دوباره آن را از سایت مایکروسافت دریافت کنید که این امر به نوعی یک توفیق اجباری است برای کاربران این نرم افزار که همیشه از بروزترین پایگاه داده های ویروس یاب مایکرسافت در سیستم خود استفاده کنند.

برای دانلود به ادرس زیر مراجعه کنید.

دانلود

نوتیف
امیدوارم مطالب نوتیف برایتان مفید واقع شده باشد. با عضویت در خبرنامه نوتیف مطالب تازه ما را در اینباکس خود داشته باشید. کانال ما در تلگرام هم راه سریع و مطمئنی برای آگاهی از مطالب ماست. *** من رضا حیدری مدیر وب سایت نوتیف هستم. همکنون مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد نرم افزار بوده و به دنیای فناوری علاقه مندم به همین دلیل در نوتیف به دنبال نشر و ترویج موضوعات روز دنیای فناوری بخصوص موضوعات مرتبط با دنیای موبایل، اینترنت، کامپیوتر هستم. در کنار اینها گاهی هم گریزی به دیگر موضوعات مهم خواهیم زد که خالی از لطف نخواهد بود. با نوتیف همراه باشید بودن با شما افتخار بزرگی برای ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top