شما اینجایید
خانه > جامعه > همسفر شدن با صدراعظم ساده زیست آلمان آنگلا مرکل در یک پرواز تجاری

همسفر شدن با صدراعظم ساده زیست آلمان آنگلا مرکل در یک پرواز تجاری

آدم با خواندن این خبر که خبرگزاری های دنیا منتشر کردند، بیشتر به این واقعیت پی میبره که در آلمان، سیاستمدار شدن نتنها، نون و آب نداره بلکه قبول یک مسئولیت خیلی بزرگه که افراد برای ایجاد تغییر و بهبود وضعیت موجود کشور و مردم کشورشون قبولش میکنند!

هواپیمای دولتی آلمان که حامل آنگلا مرکل صدر اعظم این کشور به مقصد آرژانتین بود به دلیل نقص فنی در سیستم های ارتباطی خود از آسمان هلند مجبور به بازگشت به آلمان شد. این هواپیما بصورت کاملاً ایمن در فرودگاه شهر کلن فرود آمد. خانم مرکل ناچار شد با یک پرواز تجاری عادی و از طریق مادرید با پرواز خطوط ایبریا (Iberia flight) خود را به اجلاس G20 در آرژانتین برساند.

در این سفر مردی که از مادرید به بوئنوس آیرس میرفت، هنگامی که خود را همسفر صدراعظم آلمان (قدرتمندترین زن جهان) و همراهانش یافت، بسیار غافلگیر شد.

آنگلا مرکل در بیزنس کلاس پرواز مادرید به بوئنوس آیرس

آگوستین آگوئرو (Agustín Agüero)، همسفر ۲۸ ساله مرکل در این پرواز ۱۳ ساعته، تصویر خود را که در کنار مرکل نشسته بود، در توییترش منتشر کرد و گفت: انتظار نداشته “قدرتمندترین زن جهان” یک فرد عادی باشد! او ماست خورد، کتاب خواند و کمی خوابید. هیچ درخواست خاصی نداشت. سپس یک ساعت قبل از فرود هواپیما به کابین خلبان رفت و با کارکنان این پرواز عکس یادگاری گرفت.

آنگلا مرکل در بیزنس کلاس پرواز مادرید به بوئنوس آیرس

او گفت: جرات نکردم با او صحبت کنم اما او چند بار به من نگاه کرد و لبخند زد!

لطفا مقایسه نکنید با رفتار سیاستمداران ما!

سفر سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی با پرواز تجاری در کنار مردم عادی

البته ناگفته نماند که در ایران هم افرادی مثل دکتر سعید جلیلی در هنگام مسئولیت مذاکرات 5+1 با ایران در بحث انرژی هسته ای اغلب با هواپیمای عادی به مقاصد مذاکرات سفر می کردند.

منبع: +

نوتیف
امیدوارم مطالب نوتیف برایتان مفید واقع شده باشد. با عضویت در خبرنامه نوتیف مطالب تازه ما را در اینباکس خود داشته باشید. کانال ما در تلگرام هم راه سریع و مطمئنی برای آگاهی از مطالب ماست. *** من رضا حیدری مدیر وب سایت نوتیف هستم. همکنون مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد نرم افزار بوده و به دنیای فناوری علاقه مندم به همین دلیل در نوتیف به دنبال نشر و ترویج موضوعات روز دنیای فناوری بخصوص موضوعات مرتبط با دنیای موبایل، اینترنت، کامپیوتر هستم. در کنار اینها گاهی هم گریزی به دیگر موضوعات مهم خواهیم زد که خالی از لطف نخواهد بود. با نوتیف همراه باشید بودن با شما افتخار بزرگی برای ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Top