بازگشت منوی استارت به ویندوز 8، 8.1 با نرم افزار Start Menu Reviver

0
Start Menu Reviver

Start Menu Reviver

اگر از ویندوز 8 استفاده می کنید حتماً با مشکل نبود منوی استارت کلاسیک و اینترفیس مترو آن سروکله زده اید. بهترین راه برای حل مشکل این است که به ویندوز 10 مهاجرت کنید. اما اگر نمیتوانید یا نمی خواهید اینکار را بکنید می توانید از نرم افزار Start Menu Reviver برای بازگشت شکوهمندانه منوی استارت استفاده کنید.

امروز در وبگردی هام با این نرم افزار رایگان بسیارکاربردی و زیبا آشنا شدم. مهمترین کاریکه این نرم افزار انجام می دهد این است که منوی استارت را به ویندوز 8 بر می گرداند و استایل آن ترکیبی از منوی استارت ویندوز 7 و 10 است. از ویژگی های مهم این نرم افزار می توانیم به قابلیت شخصی سازی عالی آن اشاره کنیم بطوری که براحتی می توانید میانبرهای دلخواه خود را به آن اضافه کنید و یا ویرایش و حذف نمایید همچنین برخی از کمبودهای منوی استارت استاندارد در ویندوز 7 در این نرم افزار پوشش داده شده و از درون آن به میانبرهای ثابت مفیدی دسترسی خواهید داشت.

نکته مهم دیگر این است که این نرم افزار بر اساس زبان طراحی متروی ویندوز 8 نوشته شده و از نظر بصری سازگاری بسیار خوبی با محیط ویندوز 8 و 8.1 دارد. البته امکان نصب آن در ویندوز 7 نیز ممکن است. ولی قطعاً به این نرم افزار در ویندوز 10 با منوی استارت معرکه اش نیازی نیست.

Start Menu Reviver

این نرم افزار با ابزارهای لمسی بصورت کامل سازگار بوده و امکان استفاده همزمان از موس، کیبورد (صفحه کلید) و لمس صفحه را فراهم می آورد.

Truly Touchscreen-Friendly
Truly Touchscreen-Friendly

همچنین از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان انتخاب نوع آیکون منوی استارت
  • اضافه کردن پیوند (link) یک صفحه وب به منو
  • امکان دسترسی به محیط مترو در ویندوز 8 و 8.1
  • امکانات جستجوی قدرتمند

استفاده از این نرم افزار زیبا و کاربردی رو به همه دوستانی که از ویندوز 8 و 8.1 استفاده می کنند و دلشون برای منوی شروع گمشده تنگ شده و دوستانی که از منوی استارت استاندارد ویندوز 7 خسته شدند پیشنهاد می کنم.

برای دانلود نرم افزار اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *