رفع مشکل پیغام خطای «too many attempts please try again later» در تلگرام

4

Error too many attempts please try again later

اگر هنگام ورود به تلگرام یا ایجاد حساب کاربری با پیام خطای too many attempts please try again later روبرو شده اید. با نوتیف همراه باشید تا علل و راه حل این خطا را بررسی کنیم.

معنی خطای فوق عبارت است از: «تلاش های بسیار زیادی کرده اید لطفا بعدا دوباره امتحان کنید». و منظور آن این است. که در مدت زمان مشخصی از شماره شما درخواست های ورود متعددی به سرورهای تلگرام ارسال شده است. که این موضوع بر اساس خط مشی حفاظتی تلگرام امری غیر طبیعی است. و برای همین از شما خواسته می شود تا بعداً تلاش کنید. به عبارتی از شما میخواهد مدتی را صبر کرده و بعداً مجدداً نسبت به ورود با شماره مذکور اقدام کنید.

اعمالی نظیر پاک کردن مکرر حساب کاربری در تلگرام و ساخت مجدد حساب با همان شماره، ورود و خروج مکرر به حساب کاربری، اشتباه در ورود کد امنیتی ورود به حساب و عواملی از این قبیل باعث می شود تا با خطای «too many attempts please try again later» مواجه شوید.

Error too many attempts please try again later

راه حل

اولین راه حل استفاده از یک V.P.N متفاوت است. با تغییر IP دستگاه شما، عموماً مشکل حل می شود.

اما اگر با تغییر IP مشکل حل نشد. راه حل بعدی برای رفع خطا صبر است. طبق توضیحات وب سایت تلگرام باید مدت زمانی بین 24 تا 48 ساعت صبر کنید. و بعد مجدداً اقدام به ورود به حساب کنید.

نکته مهم! سعی نکنید پس از مواجهه با این پیام خطا مکرراً نسبت به ورود به حساب تلاش کنید. چون این کار دردی را دوا نمی کند. و ممکن است محدودیت حسابتان را طولانی تر کند و باعث شود مدت بیشتری طول بکشد تا حسابتان آزاد گردد.

در مواردی که می خواهید حساب جدیدی در تلگرام بسازید. و با خطای روبرو می شوید می توانید با یک شماره دیگر حساب کاربری ایجاد کنید. و سپس از عمل تغییر شماره، به شماره ای مدنظرتان است و مشکل دارد سوئیچ کنید.

امیدواریم مشکلتان به زودی حل شود.

4 thoughts on “رفع مشکل پیغام خطای «too many attempts please try again later» در تلگرام

  1. سلام وخسته نباشید خدمت شما.
    ببخشید میخواستم بدونم که وقتی با شماره موبایل دیگری وارد تلگرام شدیم وبعد شماره تلفن را عوض کردیم اون گروه ها وتمام اطلاعات شمارمون برمیگرده؟

    1. سلام خیر متاسفانه تعویض شماره کمکی به بازیابی اطلاعات حساب قبلی نمی کند.

    1. سلام همانطور که در متن نوشته شده حداقل زمانی که باید صبر کنید بین 24 تا 48 ساعته. ممکنه بعد از این مدت مشکل حل بشه ممکنه بیشتر از این طول بکشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *