نمای تب بندی شده در اکسپلورر ویندوز با ابزار Clover

0

Clover

با افزونه Clover آشنا شوید.

Clover
Clover

امروز می خواهیم شما را با افزونه ای جالب و کاربردی به نام  Clover آشنا کنیم که محیط پنجره استاندارد ویندوز اکسپلورر را به نمایی تب بندی شده دقیقاً شبیه آنچه در مرورگر گوگل کروم (Chrome) مشاهده می کنید تبدیل می کند. مهمترین مزیت این ابزار فراهم سازی امکان کار با چندین مسیر (پنجره) در یک پنجره در ساختار تب بندی شده می باشد. این نرم افزار بسیار سبک بوده و کار کردن با تب ها بسیار سریع و آسان است، شما همچون کروم می توانید مکان ها و مسیرهای مورد علاقه خود را در نوار علاقه مندی های این ابزار ثبت و ذخیره کنید تا بتوانید به راحتی در زمان های بعد از این میانبرهای سریع استفاده کنید.

نمایی از Clover در ویندوز 7

راحتی در کار با زبانه ها

دقیقاً می توان از میانبرهای ضفحه کلید مثل آنچه در مرورگرهایی مثل کروم قابل انجام هست برای مدیریت تب ها در Clover استفاده کرد:

  • برای باز کردن زبانه جدید میانبر Ctrl + T
  • برای بستن یک زبانه میانبر Ctrl + W
  • و برای حرکت بین زبانه ها Ctrl + Tab

یکپارچه سازی و ادغام بی نقص با سیستم عامل ویندوز

Clover با Windows Explorer ادغام می شود و در عملکرد آن کوچکترین خللی ایجاد نمی کند. برای همین نیاز نیست عادات قبلی خودتان در کار با ویندوز را کنار بگذارید و فرآیند جدیدی را یاد بگیرید.

نوار Bookmark (علاقمندی) سریع

برای اینکه مسیر جاری را به علاقمندی ها اضافه کنید کافیه ترکیب کلیدهای Ctrl + D را فشار بدهید. یا می توانید یک پوشه را به منوی علاقمندی درگ کنید. بعد براحتی در هر لحظه بسرعت می توانید به آن پوشه دسترسی داشته باشید.

دانلود Clover

برای دانلود این نرم افزار به این آدرس مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *