شما اینجایید
خانه > نرم افزار > تلگرام > همه چیز در مورد حساب ریپورت شده در تلگرام

نوتیف
امیدوارم مطالب نوتیف برایتان مفید واقع شده باشد. با عضویت در خبرنامه نوتیف مطالب تازه ما را در اینباکس خود داشته باشید. کانال ما در تلگرام هم راه سریع و مطمئنی برای آگاهی از مطالب ماست. *** من رضا حیدری مدیر وب سایت نوتیف هستم. همکنون مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد نرم افزار بوده و به دنیای فناوری علاقه مندم به همین دلیل در نوتیف به دنبال نشر و ترویج موضوعات روز دنیای فناوری بخصوص موضوعات مرتبط با دنیای موبایل، اینترنت، کامپیوتر هستم. در کنار اینها گاهی هم گریزی به دیگر موضوعات مهم خواهیم زد که خالی از لطف نخواهد بود. با نوتیف همراه باشید بودن با شما افتخار بزرگی برای ماست.

6 thoughts on “همه چیز در مورد حساب ریپورت شده در تلگرام

  1. سلام.من تازه سیم کارت خریدم.و تلگرام رو تو گوشی نصب کردم.از طریق کامپوتر اقدام به ساخت کانال کردم.همه مخاطبمام رو قبل ساخت علامت زدم.کانال ساخته شد اما غیر از خودم هیچکس تو کانال نیست.

    1. سلام همه مخاطبین رو قبل ساخت علامت زدن باعث نمی شود که آنها به کانالی که خواهید ساخت اضافه شوند. الان از گزینه Add Member اعضاء را به کانال اضافه کنید.

  2. سلام
    من کانال ساختم ولی از تعداد 14 اعضا بالاتر نمیرن همچنین لینک کانال را برای کسانیکه میخواستن عضو کانال شوند فرستادم کانال را مشاهده میکنن داخل کانال هم هستند ولی تعداد اعضا ثابت مانده و اضافه نمی گردد

    1. سلام حسابتان را در دستگاه دیگری باز کنید و از آنجا هم چک کنید. اگر مشکل باز هم پابرجا بود ایراد باید دقیق تر بررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

11 − سه =

Top