خطای Can't send messages to non-contacts

راه حل مشکل ارسال نشدن پیام در تلگرام

حل مشکل حساب ریپورت شده و محدود شده در تلگرام

بروزرسانی: 1395/05/13

تلگرام امکان ارسال پیام به افراد ناشناس را در اختیار کاربران خود گذاشته است. البته «ناشناس» نه لزوماً به معنای «غریبه»، بلکه از نظر تلگرام ناشناس. از نظر تلگرام “ناشناس” یعنی شخصی که شماره تلفن همراه شما را در گوشی خود ذخیره ندارد. اگر مشکل ارسال نشدن پیام در تلگرام گریبان گیر شما هم شده باید بدانید بر اساس سیاست های مبارزه با هرزنامه یا همان اسپم (Spam) در تلگرام اگر شما برای فردی که شماره تلفن وی را ندارید و شماره او در لیست مخاطبین شما وجود ندارد پیامی بفرستید. در نسخه اندروید یا iOS پیام شما به همراه دو گزینه ی Add Contact و Report Spam و یا در نسخه های تلگرام دسکتاپ یا همان نسخه PC با گزینه های Report Spam و Hide به طرف مقابل نمایش داده می شود.

یعنی تلگرام این پیام را به شخص مورد نظر نمایش می دهد. اما از وی سوالی هم می کند که آیا این پیام یک پیام اسپم است یا خیر؟ اگر شخص مورد نظر گزینه Report Spam را انتخاب کند گزارشی برای تلگرام مبنی بر اینکه شما در حال ارسال پیام اسپم هستید ارسال خواهد شد. و همین موضوع باعث خواهد شد حساب شما دچار یک محدودیت شود. و دیگر نتوانید به اشخاصی که شماره آنها را ندارید پیام ارسال کنید.

مطالعه بیشتر در همین رابطه:

پس از محدود شدن حسابتان توسط تلگرام تنها می توانید به افرادی که شماره ی شما را در گوشی خود ذخیره دارند پیام بفرستید. البته لازم به ذکر است که این محدودیت برای کسانی که رفتار سوء از خود نشان می دهند و یا از تلگرام به عنوان وسیله ای برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنند و برای آسایش دیگر کاربران در نظر گرفته شده است. تلگرام همچنین برای شماره هایی که یک پیغام را به بیش از 40 نفر ارسال کنند محدودیت قایل شده و این هم حالت دیگری از رفتار سوء و تبلیغ محسوب می گردد.

بعد از اینکه حساب شما به این محدودیت دچار شد؛ مجدداً اگر برای هر شخصی که شماره وی را ندارید پیامی ارسال کنید پیام شما ارسال نخواهد شد و یک علامت تعجب قرمز رنگ در کنار آن نمایش داده خواهد شد. تصویر زیر نمونه ای از این اخطار را نمایش داده است.

خطای Can't send messages to non-contacts
خطای Can’t send messages to non-contacts

هنگامی که این اخطار را دریافت می کنید اگر بر روی علامت اخطار قرمز رنگ تپ کنید با پیامی مثل تصویر زیر روبرو می شوید:

خطای Can't send messages to non-contacts
خطای Can’t send messages to non-contacts

متن این پیام عبارت است از:

Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment.

“متاسفیم، شما در حال حاضر فقط می توانید پیام ها را به مخاطبین متقابل ارسال کنید.”

معنی مخاطب متقابل یا دوجانبه (mutual contacts) یعنی هم شما باید شماره طرف مقابل را داشته باشید و هم وی شماره شما را داشته باشد. تعجب نکنید تلگرام از این شرط برای حصول اطمینان از اینکه شما پیام اسپم ارسال نمی کنید استفاده می کند.

اگر در پیام نمایش داده شده گزینه More info انتخاب کنید به این صفحه از سایت تلگرام ارجاع داده خواهید شد. که متن زیر در آن نوشته شده است:

Can’t send messages to non-contacts

When users report unwanted messages from a Telegram account, we apply a limit: Reported accounts can only send messages to people who have their number saved as a contact.

This means that if you randomly contact people you don’t know and send them annoying messages, you may lose the ability to do so in the future.

If you think that this limit was applied to your account wrongly, please send us a message at spam@telegram.org — don’t forget to mention SPAM in the subject line. Please include the phone number you use on Telegram in international format in your message.

 ترجمه متن بالا:

نمی توانید به افراد ناشناس پیام ارسال کنید

هنگامی که کاربران دریافت پیام های ناخواسته از یک حساب تلگرام را گزارش می کنند، ما یک محدودیت {برروی آن حساب} اعمال می کنیم: حساب گزارش شده فقط می تواند پیام های خود را به افرادی که شماره آنها را به عنوان مخاطب {در گوشی} ذخیره کرده است ارسال کند.

این بدان معناست که اگر شما بصورت تصادفی به افرادی که آنها را نمی شناسید پیام های مزاحم ارسال کنید {پیامی که از نظر اون افراد مزاحم و اسپم باشد}، ممکن است در آینده این قابلیت {قابلیت ارسال پیام به افراد ناشناس} را از دست بدهید.

اگر فکر می کنید که این محدودیت به اشتباه بروی حساب شما اعمال شده است، لطفاً یک پیام برای ما به آدرس spam@telegram.org ارسال کنید. فراموش نکنید که حتماً کلمه SPAM را در قسمت موضوع ایمیل قید کنید. لطفاً شماره تلفنی که از آن در تلگرام استفاده می کنید را با فرمت بین المللی {یعنی بجای صفر اول شماره کد ایران +98 را جایگزین کنید} در متن پیام قید کنید.

تغییر سیاست های محدود سازی حساب ها توسط تلگرام

سیاست های مبارزه با اسپم تلگرام مطابق با ترفندهای اسپمرها بروز و هوشمندتر شده و محکم کاری تلگرام برای جلوگیری از فعالیت های اسپم و مزاحمت ها بسیار بهتر شده است. بطور مثال اگر شما به یک فرد که وی شماره شما را ندارد پیامی ارسال کنید و وی پیام شما را به عنوان اسپم گزارش کند شما دیگر امکان ارسال پیام به وی را نخواهید داشت تا زمانی که وی مجدداً برای شما پیامی ارسال کند. در حالی که در همان زمان می توانید به افراد دیگری که شماره شما را ندارند پیام ارسال کنید.

این رویه برخلاف روال گذشته است. درگذشته با گزارش سه نفر حساب شما بطور کامل محدود می شد و نمی توانستید به هیچ فردی که شماره شما را نداشت پیام ارسال کنید. اما سیل اعتراض ها باعث شد تا تلگرام در سیاست های مبارزه با اسپم خود تغییراتی داده و بصورت هوشمند تر عمل کند. این که می بینید پیام شما برای یک فرد ارسال می شود و برای فرد دیگری خیر به همین دلیل است.

راهکار نوتیف برای حل مشکل ارسال نشدن پیام

متن ایمیل پیشنهادی برای ارسال به تلگرام برای حل مشکل ارسال نشدن پیام می تواند بصورت زیر باشد:

متن ایمیل پیشنهادی برای تلگرام
Hi .My Account Wrongly Limited for Sending Message to people who i have not they phone number in my contacts. i’m sure that i don’t send spam and annoying messages to no body.please remove my account limitation.
My Phone number: +98**********
My Telegram ID: @******

توجه: به جای * ها در عبارت اول شماره تلفن و در عبارت دوم شناسه تلگرام خود را جایگزین کنید.


راه حل جدید برای حل مشکل ارسال نشدن پیام

خبری خوشحال کننده برای کاربران ریپورت شده تلگرام

پیام رسان تلگرام در جدیدترین بروزرسانی خود (نسخه 3.8) ربات @spambot را برای رفع مشکل کاربران ریپورت شده راه اندازی کرده است و کاربرانی که حساب آنها محدود شده می توانند با تعامل با این ربات سریع تر مشکل محدودیت حساب خود را رفع کنند و دیگر نیازی نیست برای حل مشکل خود به تلگرام ایمیل ارسال کنند.

این ربات چه کاری می تواند انجام دهد؟

@spambot می تواند وضعیت حساب شما ار این نظر که محدود است یا خیر، دلیل اعمال محدودیت بر حساب و همچنین راهی برای رفع محدودیت را به شما ارائه دهد.

برای شروع ابتدا کادر مکالمه با ربات @spambot را باز کنید و گزینه start را برای فعال سازی ربات انتخاب کنید. در مرحله اول ربات وضعیت فعلی حساب شما را بررسی می کند و اگر حساب شما دارای محدودیت نباشد پیامی به شکل زیر برای شما ارسال می کند:

Good news, no limits are currently applied to your account. You’re free as a bird!تلگرام

معنی این پیام: “خبر خوب، در حال حاضر هیچ محدودیتی بر روی حساب شما اعمال نشده است. شما مثل یک پرنده آزاد هستید!“.

رفع محدودیت حساب ریپورت شده با ربات spambot
رفع محدودیت حساب ریپورت شده با ربات spambot

🔹اما اگر حساب شما محدود باشد، می توانید از منوی باز شده گزینه “this is s mistake” را انتخاب کنید و سپس گزینه ” yes” را انتخاب کنید. در صفحه جدید با انتخاب گزینه “No i never do any of this” تایید کنید که هیچ فعالیتی که باعث اذیت دیگران شده باشد را انجام نداده اید.

🔹در پایان میتوانید متن پیشنهاد شده دلخواه یا مشابه متن پیشنهادی راه حل اول را به زبان انگلیسی برای مدیران تلگرام به ربات ارسال کنید.

راه حل دوم برای حل مشکل ارسال نشدن پیام

توجه: با توجه به هوشمندتر شدن و بروزرسانی الگوریتم های مبارزه با اسپم تلگرام روش ارسال استیکر دیگر کاربرد نداشته و از درجه اعتبار ساقط شده است.

قبل از شروع آموزش این روش، لازم است بگوییم که ابتدا باید ایمیل حاوی درخواست خروج از حالت اسپم را برای تلگرام فرستاده باشید. روش کار بسیار ساده و در عین حال حساس می باشد. لطفاً دقت داشته باشید که مراحل ذکر شده در ادامه را درست همانند آموزش انجام دهید.

ابتدا شما می بایست از 10 تا 15 نفر از کسانی که مطمئن هستید شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند و شما هم متقابلاً شماره آن افراد را در گوشی خود ندارید، درخواست کنید که حداقل 10 پیام یا استیکر برایتان ارسال کنند. شاید با خود بگویید اصل مشکل همینجاست که من نمی توانم به این افراد پیغام بفرستم. بله کاملاً حق با شماست ولی حتماً شما در گروه هایی فعالیت دارید که ممکن است برخی از اعضای گروه شماره شما را نداشته باشند و شما هم شماره این دوستان را نداشته باشید. شما می توانید با ارسال یک پیام در گروه حاوی این درخواست، از اعضاء بخواهید که شما را یاری کنند. و یا می توانید از دوستانتان بخواهید که از دوستانشان که شماره شما را ندارند و شما هم شماره آنها را ندارید، بخواهند که برایتان حداقل 10 پیام یا استیکر بفرستند.

بعد از کامل شدن این مرحله و ارسال این پیام ها نوبت شماست که کار اصلی را انجام دهید. کار اصلی که شما باید در این مرحله انجام دهید، صبر است. شما می بایست به مدت 4 تا 7 روز به هیچ عنوان این پیام هایی که برایتان فرستاده شده را باز نکنید. باز هم تاکید می کنم، به هیچ عنوان پیام هایی که بخاطر خارج شدن از حالت اسپم Spam دریافت کرده اید را نباید باز کنید و ببینید.

در طول این مدت 4 تا 7 روزه شما می توانید به فعالیت عادی خود در گروه ها و گفتگو با کسانی که قبلا با آنها در ارتباط بودید ادامه دهید ولی این را هم مد نظر داشته باشید که در همین مدت، نباید به شخص یا اشخاصی که شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هیچ پیامی ارسال کنید.

در نهایت اکانت شما بعد از گذشت این مدت از حالت ریپورت اسپم Report Spam خارج خواهد شد.

نکات مهم برای جلوگیری از ریپورت شدن توسط دیگران در تلگرام

بهتر است برای جلوگیری از مشکل ارسال نشدن پیام از محیط سکرت چت برای ارسال پیام به افراد استفاده کنید. با این کار میتوانید با هرکسی به راحتی به گفتگو بپردازید. همچنین با اندکی صبر در حدود ۷ روز و عدم چت با مخاطبین ناشناس حساب شما به احتمال بالا به حالت قبل باز میگردد و محدودیت ذکر شده از حساب شما برداشته می شود.

موفق باشید.

251 thoughts on “رفع مشکل ارسال نشدن پیام در تلگرام

 1. این روش جواب نمیده باید از قسمتask تلگرام اینا رو بش بگیم ، مال خودم حل شد 🙂

 2. اگه میخواهید ب کسی پیام بدید و نمیتونید تو گروه یا یکجا ب فرد اطلاع دهید 10.20 تا نقطه یا استیکر پشت سر هم بفرسته بهتون میتونید بهش پیام بدید و از اسپم در میاید

   1. با سلام و خسته نباشید.من با شماره مجازی اکانت ساختم.پیامام نمیره..چت خصوصی هم ارور میده چیکار میتونم بکنم …ممنون میشم جواب رو به ایمیلم بفرستید

    1. سلام. استفاده از شماره مجازی یکی از شرایط مسدود شدن حساب تلگرام می باشد. تلگرام برای صیانت از حقوق مخاطبین تا جای ممکن جلوی حسابهایی که ماهیت آنها با ابهام روبرو است را میگیرد. بهتر است هرچه سریعتر از تکنیک تغییر شماره استفاده کنید. مشکل دیگر شماره های مجازی این است که خیلی از سرویس دهنده های اینگونه شماره ها، یک شماره را برای مدت محدود در اختیار یک فرد قرار می دهند و متاسفانه کاربران بدلیل عدم مطالعه صحیح شرایط واگذاری این شماره ها دچار مشکل می شوند.

     1. سلام من اسپم نشدم پیام ب ربات هم دادم گفته اسپم نیستی اما پیامم برا دوستم که شمارمو نداره نمیره چیکار باید بکنم؟؟؟
      اگه میشه لطفا جوابمو به ایمیلم بفرستید

     2. سلام بدلیل فیلترینگ هوشمند تلگرام این موضوع رخ می دهد. راهکارهم این است که شماره شما توسط دوستتان ذخیره شود.

 3. نیاز نیست ایمیل کنید.. به طرف مقابل که پیام نمیره باید بگید شمارتون رو توگوشیش سیو کنه.. وقتی سیو کرد چند تا استیکر بفرسته.. مشکل حل میشه….

 4. سلام.لطفا منو راهنمایی کنید
  ی مدتیه که نمیتونم با غریبه ها چت خصوصی داشته باشم
  اگه پیام بدم همون اخطار قرمز رو میده
  توروخدا راهنماییم کنید مرسی

  1. سلام دوست عزیز این مطلب برای همین منتشر شده است. کافی است موارد گفته شده را انجام دهید.

 5. سلام ممنون از راهنماییتون.
  منم با این مشکل روبرو شدم.
  ایمیل فرستادم ولی نمیدونم کی درست میشه.
  میشه لطفا بفرمایید چقد طول میکشه؟

  1. سلام خواهش می کنم دوست عزیز
   اینکه کی مشکل رفع خواهد شد موضوع نامعلومی است. بستگی به شانس شما دارد که کی سرورهای تلگرام درخواست شما را ترتیب اثر بدهند. در هر صورت تا هفت روز گفته شده به افراد غیر مخاطب پیامی ندهید تا انشالله مشکلتان حل شود.

 6. سلاام به همه…من خودم همچین مشکلی برام پیش اومد و راه حلی رو که برای من عملی بود رو بهتون میگم!!!!!شما اگر تا هفت روز افلاین بشین یعنی هیچ پیامی ندین حتی به مخاطبینتون مشکل حل میشه به زبان ساده تر تا مدت یک هفته تلگرام خودتون رو پاک کنید فقط پاک اینجوری مشکلتون حل میشه!!!!!!من خودم هنوز روش دادن استیکر رو امتحان نکردم!!!!

 7. سلام من اون مراحلی ک تلگرام گفته بود انجام دادم الان یک هفته گذشته ولی هنوز درست نشده.البته من الانم به کسایی ک شمارم سیو کردن پیام ارسال میکنم قبول میکنه.لطفا بگین کی درست میشه

  1. سلام، صبر داشته باشید و همانطور هم که گفتم این موضوع که کی حساب از محدودیت خارج می شود نامعلوم است و معمولاً هفت روز طول می کشد که ممکن است بیشتر هم شود. بعد هم شما احتمالاً فعالیت اسپم گونه باز هم داشته اید. سعی کنید یک هفته کاری نکنید.

 8. هیچ راه دیگری ندارد؟؟؟؟؟؟؟ایمیل رو ارسال کردم…اما انگار ن انگار!!!!
  چیکار کنمممممممممم

 9. سلام
  با اندکی صبر در حدود ۷ روز و عدم چت با مخاطبین ناشناس حسابشما به حالت قبل باز میگردد و محدودیت ذکر شده از حساب شما برداشته می شود.

 10. سلام در مورد استیکر ها میخواستم بدونم هر شماره ناشناسی حتما باید این استیکرهارو بفرسته یا با فرستادن یک بار مشکل برای همه ی شماره های ناشناس حل میشه?

 11. HELLO.I Cant Send Any Message To People Who I Have Not They Phone
  Number In My Phone Contacts.But I Dont Send Spam Message for no
  one.please Solve My Problem.thank you a lot

  1. Hi dear friend. you most sent the request email to telegram and be optimistic that they solve your problem. have fun.

 12. اقا من ایمیل زدم یه هفته تلگرام رو میپاکم هرچی شد امارشو بهتون میدم

 13. ایمیل زدن فایده نداره انگار. مثل اینکه راه دیگه ای هم داره. میگن اسم و عکس و یوزرتون رو با یک نفر غیرریپورت عوض کنید و 2تاتون توی یک گروه هر 5 دقیقه 1 پیام بدید درست میشه!!!!!!
  آیا صحت داره؟؟؟

  1. این مورد به نظر منطقی نمی رسد هر چند که من تست نکردم که آیا واقعاً عملی هست یا خیر.

 14. من از شماره مجازی استفاده کردم واسه ثبت نام و اصلا اسپم ندادم ولی با اینکه اصلا پیام ندادم الان به اولین نفری که میخوام پیام بدم نمیذاره ایمیل هم زدم جوابی نیومده هنوز… :((( اگه کسی راه حل درست حسابی داره بگه لطفا

 15. سلام ممنون از اینکه زکات علمتون را می دهید و در یاد دادن به دیگران بخشنده اید.
  پایدار باشید

 16. سلام. اگه از طریق کانالی که درست کردم برای تعداد زیادی مخاطب که شماره منو ندارن ولی شماره اونها تو گوشی من ذخیره شده به صورت گروهی پیامی ارسال بشه چه اتفاقی میفته؟

  1. ارسال بیش از اندازه پیام خود امکان ایجاد مزاحمت و در نتیجه گزارش شدن حساب شما توسط مخاطبینتان را بالا می برد و ممکن است حساب شما دچار محذوذیت شود.

  1. خب حذف حساب مثل این است که صورت مسئله را پاک کنید. بنظرم بهتر است مراحل گفته شده را انجام دهید.

  1. سلام دوست عزیز باید به یک فرد آشنا به ساخت ایمیل مراجعه کرده و از وی کمک بخواهید.

 17. من هم همین مشکل رو پیدا کردم. جالبه که افراد ناشناس برای من پیام ارسال میکنند ولی من امکان پاسخ ندارم

 18. سلام من از شماره مجازی استفاده میکنم و نمیتونم که به کسی پیام بفرستم آیا امکانش هست از ریپورت خارج بشم .
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

  1. سلام بله اگر صبر کنید و ایمیل را فرستاده باشید درست خواهد شد. بهتر است از یک شماره واقعی استفاده کنید.

 19. سلام ببخشید منم اسپم شدم میگم اگه یک هفته از تلگرامم هیچ استفاده ای نکنم و به مخاطبینی که شمارمو ندارم نگم که استیکر برام بفرستن از اسپم شدن بعد از یک هفته در میام ؟

  1. سلام صبر کردن معمولاً مشکل را رفع می کند. صبور باشید و موارد گفته شده را رعایت کنید.

 20. سلام خسته نباشید.من چند کانال تلگرام رو عضو شدم و بعد ازونها خارج شدم.الان تلگرام 37 پی ام خوانده نشده رو نشون میده اما وقتی برنامه رو باز میکنم پی امی برام نیومده.مربوط به کانال هایی میشه که عضو شدم؟برای رفعش چکار کنم؟لطفا جوابتون رو ایمیل کنید ممنون.

  1. این مشکل بیشتر با حذف تلگرام و نصب مجدد آن حل خواهد شد و به گوشی و برخی برنامه های دیگر هم ممکن است وابسته باشد که در اینجا امکان باز کردن همه آنها وجود ندارد. در کل نیاز به بررسی از نزدیک دارد که امکان پذیر نیست.

 21. سلام دوست عزیز. با تشکر از توضیحاتتون. اما واقعا من به این چندین نفر ناشناس دسترسی ندارم که برام استیکر یا پیام بفرستن

 22. سلام من میخام توی تلگرام برای هر گروهم یک رمز بزارم ایا این کار امکان پذیره ؟؟چه جوری؟؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید

  1. سلام خیر دوست عزیز خود تلگرام چنین امکانی ندارد. شاید نسخه های دستکاری شده چنین امکانی داشته باشند.

 23. سلام و خسته نباشید. خیلی صبر کردم.ایمیل زدم. حل شدنی نیست این مشکل ظاهرا

 24. سلام.من از شماره مجازی استفاده کردم.با اینکه اولین پیام رو فرستادم ولی همون علامت قرمز اومد.ایمیلی که فرمودید رو فرستادم.آیا امکان درست شدنش با همین شماره مجازی وجود داره؟لطفا پاسخ بدید چون خیلی واجبه پیشاپیش سپاس

  1. سلام سیاست های زد اسپم تلگرام استفاده از شماره مجازی را نوعی عمل خلاف دانسته و در صورت کشف این موضوع حساب را مسدود می کند. بهتر است شماره حساب خود را به یک شماره واقعی تغییر دهید.

 25. سلام خدمت مدیر گرامی
  من دو ماهه پیش از طرف تلگرام محدود شدم و بعد از 1 هفته به حالت قبلی برگشتم
  3 هفته پیش دوباره دچار محدودیت شدم، و الان 3 هفته است که نمی تونم پیام بدم، ایمیل هم زدم
  تو یکی از سایت ها خوندم که 30 الی 45 روز باید صبر کنم
  آیا ممکن است بعد از این مدت از محدودیت خارج بشم یا خیر؟

  1. سلام
   کسی از سازوکار و سیاست تلگرام در زمینه رفع محدودیت حساب ها اطلاع دقیقی ندارد. ولی بطور منطقی باید برای افرادی که بعد از یک بار ریپورت شدن و رفع ریپورت مجدداً کار تبلیغاتی انجام می دهند برخورد سختگیرانه تری انجام شود.

 26. سلام دوست من لطفا راهنمایی کن منم دچار عدم ارسال پیام تو تلگرام شدم اما نه به شماره های اشنا و فون بوکم وتلگرامم ونه به شماره های غریبه و جدید اصلا نمیتونم ارسال کنم اما دریافت مشکلی ندارم . ویک سئوال دیگه خب ایا میشه الکی هر کی به کی باشه تا بگی بالای چشمت ابرو همدیگرو اسپم و… کنند با سپاس

  1. سلام مورد شما نیاز به بررسی از نزدیک دارد من خودم به چنین موردی برنخورده ام. اگر مبادرت به ارسال پیام برای افراد نکنید کسی هم شما را ریپورت نمی کند. چون تا شما پیامی برای افراد ناشناس نفرستید یا آنها را عضو کانال یا گروهی نکنید آنها نیم توانند حساب شما را به عنوان اسپم ریپورت کنند. منظورم این است که کار از سمت شما شروع می شود. پس پیشگیری هم با خود شماست.

 27. سلام ببخشید نمیشه یه جور دیکه زود تر حلش کرد؟کاره من خیلی مهمه این تلگرام هم قبول نمیکنه پیام ارسال شه.ممنون میشم کمکم کنید

   1. سلام و عرض ادب

    بنده با تلگرام به تازگی آشنا شده ام

    دو تا اصطلاح است که بفرمایید معنی این دو اصطلاح چیست

    و چه موقع بکار برده میشود

    بعنوان مثال

    دوستان یا اقوام به بنده میگویند که

    در تلگرام به تو (پی ام) خواهیم داد

    و یا میگویند ( پی وی) میدهیم بهت

    لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید که (پی ام) یا (پی وی ) چیست ؟

    و موارد کاربرد این دو اصطلاح چیست ؟

    بسیار متشکرم از راهنمایتون

    بی صبرانه منتظر پاسختون هستم

    1. سلام و تشکر از سوال خوب و بجای شما
     PM (پی ام) مخفف کلمه Personal Message به معنای پیام شخصی می باشد و در این مورد یعنی همان پیام دادن. وقتی فردی می گوید به شما پی ام می دهد یعنی برای شما پیام ارسال خواهد کرد.
     PV (پی وی) مخفف کلمه Private به معنای خصوصی است و یعنی مخاطب برای شما پیامی بصورت خصوصی ارسال می کند این لفظ بیشتر در مکالمات گروهی بیان می شود و معنای آن هم این است که حرفی هست که فرد نمی تواند در محضر جمع بیان کند و باید بطور خصوصی به شما بگوید.

 28. با سلام وخسته نباشید.
  من نمیتونستم پی ام بدم تو پی وی تلگرام.چه مخاطبهای گوشیم و چه مخاطبهای تلگرامم.بهم گفتن ریپورتم.دلت اکوند کردم و با یه شماره دیگه ای اومدم.با شماره جدید هم نتونستم پی ام بدم.البته اولش به یکی ۲نفر رفت به بعضیهاش نرفت.الانم به اونایی که پی امم میرفت الان نمیره.من بخاطر کارم به این شبکه نیازه ضروری دارم لطفا مشکلم رو بررسی کنین درست بشه.
  ممون و سپاس

  1. سلام
   آن جور که بنظر می رسد شما فعالیت تبلیغاتی دارید و بسرعت حساب شما مجدد ریپورت شده است. راهی برای جلوگیری از این مشکل وجود ندارد. سعی کنید از کانال و روش های غیر تهاجمی برای پیش برد کار خود استفاده کنید.

 29. Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment.
  سلام میخام پی وی ی کی پیام بدم اون اختار بالارو میده میشه راهنمایی کنین

 30. سلام یه سوال ایا دلیل ریپورت شدن من اینه که اولین کسی که برام اخطار قرمز داد ریپورتم کرده؟یعنی اون پیامی که به اون فرد دادم و بالافاصله این حالت پیش اومد به خاطر اینه که اون فرد گزینه spam رو زده و نخواسته پیام رو دریافت کنه؟

  1. سلام. آخرین فرد آخرین نفری است که شما را ریپورت می کند یا نفر ماقبل آن. با یک بار ریپورت هم حساب شما مسدود نمی شود باید به تعداد مشخصی ریپورت شوید تا حسابتان محدود شود.

 31. باسلام
  من نمیتوانم به اد لیستهای خودم هم پیام بفرستم
  حتی شماره اینها را روی گوشی خود دارم
  این یه مشکل جدید است
  راهکاری دارید؟
  ممنون

  1. سلام افرادی که چندبار ریپورت شده و از ریپورت خارج می شوند و مجدداً ریپورت می شوند هر بار از طرف تلگرام دچار محدودیت های بیشتری می شوند.

 32. سللم وقتی تو تلگرام شمارمو میزنم تا کد برام بیاره number_phone_flood میاره .تلگرامم باز نمیشه چیکار کنم میشه کمک کنید؟

 33. سلام
  ببخشید زمانیکه از ریپورت دربیام امکانش هست باز دوباره ریپورت بشم
  چون من واسه تبلیغ کارم مجبورم ب افرادی ک شمارشونو ندارم پی ام بدم.

  1. سلام با بروزرسانی اخیر تلگرام موضوع خیلی سخت تر هم شده و امکان ریپورت مجدد هست./

 34. سلام من راه كارتون رو انجام دادم منتظرم ببینم چی میشه.
  فقط یه سوال بالا گفتین كه تلگرام رو حذف كنم.
  منظورتون delete account بود یا اینكه تلگرامو از گوشیم حذف كنم.

 35. سلام ببخشید،من آدی دی یه نفر‌رو که میزنم برم تو صفحه چت، فقط می نویسه loading… ولی هرچقدر صبر می کنم خبری نمیشه، به کسی هم پیام ندادم و مزاحمتی ایجاد نکردم ولی از طریق وارد کردن آی دی توی کانال ها و ربات های زیادی عضو شدم و از یه تعدادی که گذشت دیگه آی دی ها رو باز نکرد، ینی ریپورت شدم؟

 36. سلام خسته نباشید منم چند روزه ریپورت شدم ولی یه سوال دارم اینکه من به صفحه خصوصی هر کسی میرم بالای صفحه مینویسه گزارش اسپم جلوش هم یه ظربدر هست میشه بگین چیکار کنم؟ با تشکر

  1. سلام طبیعتاً اگر پیام واصله برای شما مزاحمتی ایجاد نکرده که پیام را ببندید یا اگر گزینه Hide موجود است آن را انتخاب کنید. اگر پیام برای شما مزاحمت ایجاد کرده و تبلیغاتی است گزینه Report Spam را انتخاب کنید بدیهی است که با انتخاب گزینه مذکور حساب شخص فرستنده محدود خواهد شد.

 37. سلام.
  دوست گرامی؛ آیا بهتر از هر راه دیگه ای این نیست که خود شما زحمت ایجاد یک کانال رو بکشید که توی اون ملت رنج دیدۀ تلگرامی ریپورت شده (!!) نظیر این حقیر سراپا تقصیر ، با گرفتن پیام های متعدد از ریپورت بیرون بیاییم ؟؟!!!
  یعنی طبق اون روش دومی که خودتون پیشنهاد کردید ؟!

  1. سلام. از پیشنهاد سرشار از لطف شما ممنونم اما خودتان می دانید که ملت رنج دیده یکی دوتا نیستند که بشود یکنفره مشکل را حل کرد. همچنین کانال از قضیه راه حل دوم مستثنی است.

 38. درود بر شما
  برای چندنفر از دوستام که میخوام واسشون پیام بدم این علامت میاد . فقط درصورتی میتونم باهاشون ارتباط داشته باشم که اول اونا به من پیام بدن بعد منم میتونم پیام بدم. اگه برن بیرون اونا ،دیگه پیام های من ارسال نمیشه،یعنی منم اسپم شدم؟

 39. سلام
  خسته نباشید
  من تعدادی از ممبرهای کانالم این مشکل رو دارن وقتی میخوان بهم پیام بدن…
  مثلا ساعت 12 پیام میدن و نمیاد واسم
  ولی ساعت 4 پیام میدن میاد
  همین ارور هم میاد واسشون…

  ممنون میشم جواب بدید

 40. سلام من هر دو روش رو استفاده کردم بعد از یک هفته پیامهای ارسال شده را باز کردم و چند تا استیکر هم برذاشون فرستادم و رفت اما در همان حال مجدد همان مشکل پیش اومد لطفا راهنماییم کنید واقعا کلافه شدم از این بازی مسخره تلگرام

  1. سلام. متاسفانه توصیه دیگری بجز صبر و انجام موارد خواسته شده نداریم.

 41. سلام
  هیچ جوره درست نمیشه
  خیلی بده دیگه نمیدونم چیکار کنم
  این ارور رو میده
  Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment.
  کمکم کنید

 42. سلام من تنها به یک شخص خاص این مشکل بوجود اومده و فقط یک علامت قرمز کنار پیام هام ک ارسال نشده ظاهر میشه و پیغام خاص دیگه درج نمیشه ، راه حلش چیه

  1. سلام فرقی در موضوع نمی کند و به احتمال زیاد دچار محدودیت حساب شده اید. مراحل گفته شده را انجام دهید و شکیبا باشید.

 43. سلام با تشکر از راهنماییهای شما
  من هر دو روش را استفاده کرده و بعد از یک هفته پیام ها را باز کردم و فقط در حد چند استیکر توانستم بفرستم و بعد از حدود شاید یک دقیقه مجدد همان مشکل ایجاد شد
  خواهش میکنم کمکم کنید

  1. سلام
   انجام موارد بالا بصورت دقیق و صبر و عدم انجام ارسال پیام به افرادی که شماره آنها را ندارید لازمه حل مشکل است.
   ما در نوتیف هیچ دسترسی به سرورهای تلگرام نداشته و کاری از دست ما بجز راهنمایی بر نمی آید دوست عزیز.
   امیدوارم مشکلتان بزودی حل شود.

 44. آقا بیاین بریم گریه کنیم…این تلگرام خیلی بد…من همه راه ها را رفتم ولی منو از اسپمی در نمیاره …..خدا ازشون نگذره…ایشالا سوزه داغی بزنن..ضمن تشکر از مدیر عزیز خواهشا شمام مسولین تلگرامو نفرین کن….همونجور که دعا دسته جمع زودتر قبول میشه نفرینم زودتر میگیره

 45. سلام ، آیا با تغییر شماره موبایل از تنظیمات تلگرام ، مشکل ریپورت حل میگردد؟

 46. سلام خوب هستید ؟ من هر راهی که شما دارین میگین انجام دادم ولی نه خبری از spam هست نه چیزی و اینکه شما می گبن به یک عده بگیم برامون پیام بفرستن اصلا صورت قشنگی نداره خب من یک دختر هستم مگه چند تا دوس دختر دارم که شماره منو ندارن یا حالا دارن کلا آدم خجالت میکشه به دوستانش بگه این کارو بکن از اسپم در بیام تازه دیگه حق نداری تا هفت روز پیام ندی ؟ این در کسور ما جواب نمیده اکثرا تو هبن حساب می کنن من می خواستم بدونم راه دیگه ای نیست که هم راحت باشه هم سریع انجام بشه و اینکه من مطالب ریپورت رو کامل خوندم و جالب اینجاست که من مزاحم دارم میان pv نه من ممنون میشم جوابم رو در اسرع وقت بدین ممنون و تشکر فراوان(شیرین)

 47. باسلام.دوستان بنده حدود یک هفته پیش ریپورت شده بودم.که برای خارج شدن ازریپورتی ابتدا یه ایمیل به تلگرام زدم وامروز هم بعد ازیک هفته الحمدلله مشکلم حل شد.

 48. سلام و وقت بخیر
  من تلگرام رو نصب کردم
  وقتی شمارم رو وارد میکنم باید ی sms بیاد که نیومد
  زنگ خورد خورد چند بار
  باتوجه به اینکه گوشیم ی مقدار صداش مشکل پیدا کرد
  کد رو متوجه نشدم و کد رو اشتباه زدم
  قبول نکرد و الان این پیغام رو میده
  too many attempts please try again later
  و ن وادر میشه ن چیزی
  بعضی وقت ها هم ک رد کنه برای ارسال کد هیچی نمیشه
  کمکم کنید

  1. سلام اینجور موارد نیاز به صبر و امتحان مجدد دارد و برای اظهار نظر درست تر نیاز به بررسی از نزدیک است که مقدور نیست. امیدوارم مشکلتان تا الان حل شده باشد.

 49. باسلام .
  نوروزتان مبارک
  من یه روش پیدا کردم .
  که صدردصد جواب میده .
  شما باید نسخه قدیمی تلگرام رو گیر بیارید .
  ونصب کنید .
  نسخه های قدیمی محددیت براشون ایجاد نشده .
  من الان خودم دارم استفاده میکنم.
  یعنی الان بجز تلگرام اصلی یه تلگرام دیگه دارم که نسخه خیلی خیلی قدیمی تلگرام هستش
  رو هر دو تلگرام یک شمارره نصب کردم .
  از تلگرام قدیمی فقط برای ارسال پیام استفاده میکنم .
  و برای خواندن وشرکت در گروه ها از تلگرام اصلی استفاده مکینم .
  طنز :
  قدیما سلام سلامتی میاورد الان ……
  .
  سلام ریپورتی میاره
  به امید روزی که همه رفع ریپورت بششن

  1. سلام.با این روش تلگرام داییم از اسپم خارج شد یعنی میتونه پیام بده ولی برای بنده کار نکرد

 50. سلام
  من تلگرام انگلیسی و فارسی و تو گوشیم نصب کردم حالا تو یه گروهی پیام دادم توی تلگرام فارسی دو تیک ارسال رفته ولی توی تلگرام انگلیسی علامت تعجب قرمز اومده، حالا این یعنی من ریپورت شده؟؟؟؟؟ باید چی کار کنم
  لطفا کمکم کنید

  1. سلام همین که از یک تلگرام عملیات ارسال بدرستی انجام شود یعنی ریپورت نشده اید و جای نگرانی نیست.

 51. سلام من مدت دوماهه بخاطر تبلیغ لینک ریپورت شدم،دوهفته تلگرام رو پاک کردم و انلاین نشدم ایمیل هم کلی زدم با متنهای مختلف اما کارساز نبود
  دیگه ناامید شدم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام در وب سایت تلگرام قید شده که رفع ریپورت ممکنه تا بیش از 1 ماه هم طول بکشه. بخصوص که دفعه دوم و سوم و بیشتری باشه که یک حساب ریپورت میشه. هرچی تعداد دفعات بالا بره مدت زمان آزاد شدن حساب هم طولانی تر میشه.

 52. پس بنابراین حساب کابر بطور کامل مسدود نمیشه و امکان رفع ریپورت برای همه هست؟؟چرا نمیتونم گروه بسازم؟

 53. درود بشما.
  امیدوارم که سال 95 رو با موفقیت بسازید.
  من یک کانال تلگرام دارم که در حین اضافه کردن افردا جدید با این پیغام مواجه میشم..,

  Sorry
  you can only add mutual contacts to groups at the moment

  راه کار پیشنهادی شما چی هست؟

 54. سلا م من یک کانال دارم که هرکسی را بخوام ادد کنم یه پیغام میده که باید در کانتک طرف مقابل شمارت باشه (mutual contact) لطفا راهنمایی بفرمایید

 55. با سلام و خسته نباشید ممنونم از مطالب خوبتون
  من یه خط با یه گوشی گرفتم الان تلگرامشو نصب کردم هر کاری میکنم همین اروری که عکسشو گذاشتیدو میده ایمیلم فرستادم به تلگرام ولی جوابی نداده کمک میخواستم :(((((((

  1. سلام
   خط صفر یا کارکرده مسئله اینست؟
   اگر خط صفر است که واقعاً مشکل عجیبی است
   اگر کارکرده است که حتماً توسط صاحب قبلی خط آن شماره دچار محدودیت شده است.

 56. سلام علیکم من به اسپم بوت رفتم گفت خبر خوب حساب شما…… که گفته بود محدود نیستم اما من but …. به معنی اینکه ولی نمیتونم پیام بفرستم را فرستادم بعد او نوشت هوم عجیب است با پستیبانی تلگرام تماس بگیرین داوطلبان ما سعی خواهد کرد به و ……. بعد من به تلگرام همینررو پیام دادم ولی به نظرم عمرا جواب بده !حالا به نظر شما مشکل چیست که اسپم بوت گفته ریپورت نیستید در حالی که من ریپورتم؟؟!!

  1. سلام دلیل فیلترینگ هوشمند تلگرام است که دیگر بصورت کلی یک حساب را محدود نمی کند و فقط برای کسانی که شما را گزارش کرده اند محدود می شوید.

 57. آقای حیدری واقعا ممنون از صبر و حوصلتون بابت پاسخ دادن به مخاطبین … من خودم وقتی اینهمه پیام و سوالو دیدم مخم سوت کشید ولی شما به همشون جواب دادید … آرزوی بهروزی براتون دارم …

 58. سلام
  آقا دستتون درد نکنه واقعا همه ارور هایی که باهاش مشکل داشتم راه حلش اینجا بود جاداره تشکر و قدردانی کنم ازتون.

 59. سلام خوب هستید دوست عزیز اول از این که تشکر میکنم که خیلی با صبر و پشت کار جواب همه دوستان میدید
  دو این که یک مشکلی دارم من نمیتونم به کسی پیام بفرستم در تلگرام باید چی کار کنم ممینون میشم جواب منو هم بدید

  1. سلام و تشکر دوست عزیز
   راه کار در مطلب بیان شده و راه دیگری وجود ندارد. صبور باشید و به موارد توضیح داده شده عمل کنید.

 60. سلام، آیا با دلت اکانت و ایجاد اکانت جدید با همان شماره مشکل ریپورت حل میشود؟

  1. سلام ممکن است برای یک بار مشکل حل شود اما خیلی ها به همین امید اکانت خود را حذف کرده اند و دیگر حتی نتوانسته اند مجدد اکانت بسازند و با پیام phone number flood مواجه شده اند.

 61. بیاید کلا تلگرام رو تحریم کنیم بریم سراغ یه برنامه دیگه تا ادب بشه! :))))

 62. سلام مهندس من روز 30فروردین تلگرام رو آپدیت کردم حالا هر چه منتطر کد هستم که برام بیاد نمیاد تماس هم گرفته نمیشه شماره ای که دارم رایتله. بنظر شما چکار میشه کرد. چندین بار به تلگرام هم ایمیل زدم. ممنمون میشم جواب رو برام ایمیل بفرمایین. بیکران سپاس

  1. سلام دوست عزیز.
   اگر فقط روی یک دستگاه از تلگرام استفاده می کنید، مشکل باید دقیق تر بررسی شود اما اگر بصورت همزمان روی 2 یا چند دستگاه مختلف حساب تلگرام شما باز است (مثلاً روی لپ تاب و موبایل) در این حالت تلگرام کد را پیامک نمی کند و کد را به تگرامتان در دستگاهی که فعال است می فرستد. در قسمت پایین کادر ورود کد در صفحه ای که باید کد را وارد کنید گزینه ای هست که می توانید اعلام کنید کد اعتبار سنجی هنوز بدست شما نرسیده تا کد برایتان پیامک شود.

 63. سلام ببخشید من تو تلگرام نمیتونم گروه بزنم دو سه روزه که این مشگل برام وجود اومده اما ریپورت نیستم و میتونم به غریبه ها پیام بدم ولی گروه نمیتونم بزنم اگه راهنمایی کنید چجوری مشکلم رو رفع کنم ممنون میشم

  1. سلام مشکلی که می فرمایید عجیب است و نیاز به بررسی از نزدیک دارد و از راه دور امکان اظهار نظر وجود ندارد.

 64. سلام خسته نباشید.
  ببخشید مشکل من اینه که پیامم واسه همه ارسال میشه چه شماره هاشون رو داشته باشم چه اعضای گروهی که شماره هاشون رو ندارم. فقط به یک نفر ارسال نمیشه)شمارشو دارم و شمارمو داره( بلاکمم نکرده چون لست سینش رو میبینم.
  چرا اینجوری شده؟

  1. سلام این موارد نیاز به بررسی دقیق دارد و نمی توان از راه دور بدرستی اظهار نظر کرد.

 65. ببخشید چند روزه ک نمیتونم ب کسایی ک شمارمو ندارن پیام بدم وقتی میدم یه علامت قرمز کنار پیامی ک فرستادم نشون میده

 66. سلام.خواهشا اگه کسی راجعبه مشکل من اطلاعی داره خوهاشا را حلشو بهم بگه.
  من پارسال سیمکارتمو دراوردم انداختم داخل گوشی دوستم.بعد برداشتم.
  الان هرکدوم از مخاطبینم که جوین میشن به تلگرام تو تلگرام اون گوشی هم هستو اونم میبینه.بدون اینکه بخوام کاری بکنم.یعنی اون موقع که سیمکارتمو زدم به گوشیش فقط یه تماس گرفتمو سیمکارتو دراوردم.ولی الان همه مخاطبام اومده برای دوستم.
  هرکسم جوین میشه به تلگرام براش میاد جالبه خطشم برا خودشه اون دوستم ولی مخاطبای تلگرامم میاد براش.
  در ضمن من رفتم از طریق سایت تلگرام با گوشی دوستم رفتم تو قسمت ویرایش مخاطبین هر مخاطبی که برا من بود رو از لیست مخاطباش پاک کردم.
  ولی باز هرکس جوین میشه میاد براش.
  موندم چیکار کنم.اگه دیلت اکانت کنمم نمیدونم دوباره همین مشکل میاد یا نه.
  خواهشا راهنماییم کنید.

  1. سلام راه حل این است که دوستتان یکبار حساب خود را پاک کرده و مجدداً حسابی در تلگرام برای خود بسازد. شما نیازی نیست که حساب خودتان را پاک کنید چون موضوع به تلگرام شما مرتبط نیست.

 67. سلام خسته نباشید ممنون ازسایت خوبتون و راهنمایی هایی که با صبر و شکیبایی میکنین. من تازگیا یه مشکل برام پیش اومده به کسایی که شماره مو دارن و شماره شونو دارم و تاحالا باهاشون چت میکردم پی ام براشون نمیره و اون علامت قرمز رنگ ارورو نمایش داده میشه جالبیش اینه که میتونم تو پی ویه غریبه ها برم وپی ام بدم و اوناییم که باهاشون چت کردم که هم شماره مو دارن وشماره شونو دارم میتونم دعوت کنم تو اون ربوت اسپم تو اپدیت جدیدم میرم میگه شما مثل یه پرنده ازادین به نظرتون دلیل چیه ممنون میشم جواب بدین
  و یه چیز دیگه کشف کردم قبل از اینکه کساییو که شماره شونو دارم قبل اینکه دعتشون کنم به گروه میتونم بهشون پی ام بدم و ارور نده اما وقتی که دعوتشون میکنم به گروه ارور میاد که شما نیاز به چت متقابل دارید و بعدش وقتی میرم پی وی پی ام میدم پی ام نمیره ارور میده داستان چیه نمیفهمم

  1. سلام. بتازگی در بروزرسانی های نسخه 3.8 بنظرم مکانیزم محدود کردن حساب ها در تلگرام کمی تغییر کرده و تیم توسعه در حال تست الگوریتم های جدیدی است که بتوانند فعالیت کاربران مشکوک را شناسایی و کاربران مزاحم را شناسایی کنند. در یک مورد به یقین می توانم بگویم که کاربرانی که یک پیام خاص را به چند گروه و فرد بصورت همزمان فوروارد می کنند دچار محدودست خاصی می شوند که برای برخی می توانند پیام ارسال کنند و برای برخی خیر. این محدودیت بقدری متفاوت برای کاربران اعمال شده که حالت های بسیاری در چند روز اخیر به من گزارش شده که شکم را به بیشتر به یقین تبدیل می کند که کارهایی توسط تلگرام برای شناسایی کاربران مزاحم بصورت خودکار و ماشینی در حال انجام است.
   حتی خود من نیز که اصلاً کار اسپم انجام نمی دادم همکنون حسابم دچار محدودیت شده. بنظرم باید صبر کرد و دید در بروزرسانی های آینده این موارد حل میشوند یا خیر.

 68. با سلام.دوست عزیز این پیام

  Sorry. you can only send messages to mutual contacts at the moment”
  “متاسفیم، شما در حال حاضر فقط می توانید پیام ها را به مخاطبین متقابل ارسال کنید.”

  بخاطر ریپورت شدن نیست.
  وقتی کاربر مورد نظر شما تلگرامش رو آپدیت نمیکنه و نسخه جدید رو نداره برای شما که آپدیت کردید این اررو رو میده که شما با ورژن پایینتر نمیتونید صحبت کنید
  برای درست بودن عرض بنده با یک شماره ای که تا بحال به تلگرام نصب نشده وارد تلگرام بشید .متوجه میشید که نمیتونید به بعضی از اعضا پیام بدید.و این پیام رو بهتون میده.
  پس مشکل از شما نیست از دوستتونه که باید تلگرامش رو اپدیت کنه

  1. سلام، متشکر از نظرتان. من بشخصه هنوز این مورد را تست نکرده ام. ولی بنظرم موضوع به نسخه تلگرام مرتبط نیست.

 69. سلام مهندس عزيز خدا قوت
  من تلگرامم رو آپديت كردم بعد الان يكى از دوستام كه تلگرام داره تو گوشى من نشون نميده! يعنى ميگه تلگرام نداره
  و همينطور تو گوشى دوستم هم تلگرام من رو نشون نميده
  با سپاس

  1. سلام این مشکل جالبه و من تا بحال بهش بر نخوردم
   با شناسه تست کنید ببینید می تونید به هم پیام بدید. البته باید هر دو شناسه یا همون نام کاربری که بهش آی دی هم میگن رو داشته باشین.

 70. سلام
  خسته نباشید
  من تو تلگرام میتونم به همه پیام بدم
  اما فقط یکی از شماره هایی که باهاش تو تلگرام چت میکردم الان وقتی بهش پیام میدم علامت تعجب قرمز رنگ میاد و اون ارور که فقط میتونیم با مخاطب متقابل پیام بدم میاد. به نظرتون منو ریپورت کرده یا از ورژن پایین تلگرام شاید باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام، سیاست محدود سازی حساب در تلگرام در حال تغییر است و بسمت سفارشی تر شدن پیش می رود. اینکه فقط برای یک نفر این مشکل را دارید خبر خوبیست چون اگر در چند ماه قبل حساب شما محدود میشد نمی توانستید برای هیچ فردی پیام ارسال کنید.

 71. سلام خسته نباشید،راه حل ربات رو که گفتید انجام دادم و نوشت که حساب من محدود نیست اما بازم نمی تونم پیام ارسال کنم،مشکل از کجاست؟

  1. سلام سیاست محدودسازی حساب های تلگرام در حال تغییر است و هوشمندتر شده است. خیلی ها این موضوع را گزارش کرده اند. هنوز که روشی برای حل این مشکل پیدا نکرده ام دوست عزیز.

 72. سلام
  من تلگرام رو هم تو گوشی دارم و هم تو کامپیوتر
  ممکنه این مشکل عدم ارسال پام به این خاطر ایجاد شده باشه یا ربطی نداره؟

 73. سلام.من با شماره ایران عضو تلگرام شدم و الان تلگرامم پاک شده و میخواهم مجدد برگردانم ..ولی داخل کشور روسیه هستم و پیام برای خط ایران من ارسال نمیشه…راه حل چیست ؟

  1. سلام دوست عزیز بهتر است از خدمات رومینگ بین المللی استفاده کنید تا پیام های خط ایران خود را دریافت کنید. اگر مقیم روسیه شده اید بهتر است بعد از رفع مشکل با قابلیت تغییر شماره حساب تلگرام شماره روسیه خود را جایگزین شماره ایران خود کنید تا بعداً مجدد این مشکل بوجود نیاید.

 74. با درود خدمت دوست گرامی
  بنده یه کانال مرتبط با کسب و کارم تو تلگرام زدم و حدود 450 تن از همکارانم رو اینوایت دادم به کانال اما متاسفانه فقط 20نفر وارد کانال شدند و بقیه رو خود تلگرام رد کرد.برای رفع این مشکل خواستم لینک کانال رو تک تک برای همکارا بفرستم که خودشون با لینک وارد کانال بشن.اما بازم نمیتونم براشون پیام ارسال کنم.راه حل این مشکل چیه؟اگه مقدوره جوابتون رو برام ایمیل بفرمایید

 75. سلام. من یه کانال تلگرام دارم که بالای هزار نفر عضو داره. اگه بخوام افرادی رو از کانال حذف کنم چکار میتونم بکنم؟ وقتی میرم تو قسمت اعضا فقط یه تعداد محدود رو نشونم میده و بقیه ی اعضا دیده نمی شوند که بتوانم حذف کنم؟
  ممنونم

  1. سلام
   کانال مثل گروه نیست که بتوانید همه اعضاء را مشاهده کنید و هر کدام را دوست داشتید از کانال حذف کنید.

 76. چطوری به کسی که تو مخاطبامون نیست پیام بدیم مثلا کسی که شمارشو داریم ولی تو مخاطبامون سیو نیست

 77. سلام خسته نباشید دوست عزیز یه سوال داشتم من میخوام تو تلگرام گروه بسازم ولی ارور
  sorry you are not allowed to do this میده ممنون میشم راهنمایی کنین

 78. سلام. من اینکاری ک شماگفتین روانجام دادم امااصلامشکلم حل نشدیعنی ازریپورتی خارج نشدم. ایمیل هم امتحان کردم.پیام های گروهی وربات هم امتحان کردم امابیفایده بود.الانم اصلانمیتونم گروه بزنم اعلام میده متأسفانه نمیتونین اینکارروانجام بدین.چیکاربایدبکنم؟

  1. سلام. همانطور که خود تلگرام اعلام کرده اگر فردی برای چند بار ریپورت شود ممکن است حساب وی دچار محدودیت همیشگی شود.

 79. سلام وقت بخیر
  در تلگرام نمیتوانم هیچ فایلی، عکس یا آهنگ ارسال کنم
  وقتی میخوام ارسال کنم این پیام بهم میده
  Telegram needs access to your storage so that you can send and save photos and videos,music and other media

  1. سلام دوست عزیز
   گوشی شما از برنامه کنترل سطح دسترسی به امکانات گوشی بهرمند است و این برنامه به تلگرام اجازه ذخیره فایل ها را در حافظه داخلی نمی دهد. اکثر گوشی های هواووی این قابلیت را دارا هستند و در گوشی های دیگر هم نرم افزارهای زیادی برای اینکار وجود دارند. باید این برنامه را پیدا کرده و در آن تلگرام را از محدودیت خارج کنید.

 80. سلام ممنون از پاسخگویی شما
  گوشی من Sony z2هست
  میشه لطفا برنامه های که این مشکل واسم به وجود آورده معرفی کنید
  سوال دیگه که داشتم،اگه کامل اکانت تلگرام پاک کنم،بعد از نصب مجدد مخاطبین واسم مشاهده میشه؟؟

  1. سلام

   1. برای نام برنامه ها نمی تونم بطور قطع چیزی بگم. ایندست برنامه ها اگر توسط خود کارخانه سازنده گوشی در آن نصب نشده باشند و توسط کاربر نصب شده باشند حتماً به دسترسی روت نیاز خواهند داشت. اگر گوشی شما روت نیست پس قطعاً برنامه از خود گوشی است. در تنظیمات دنبال گزینه ای مثل مدیر دسترسی یا مدیریت دسترسی ها و … در قسمت تنظیمات امنیتی بگردید. در کل نیاز به بررسی از نزدیک دارد.
   2. بعد از حذف اکانت تلگرام در ساخت مجدد حساب طبیعتاً نباید محدودیت یا نقصی در عملکرد تلگرام وجود داشته باشد.
 81. سلام من میخوام عضو یک گروه بشم اما وقتی روی لینک گروه میرم واسم پیغام sorry this chat does not seem to exist رو میده و از طریق یکی از اعضا هم که میخوام برم به اون پیغام an error occurred
  رومیده من تلگرامم رو هم آپدیت کردم و حذف و دوباره نصب کردم ولی نشد اگه ممکنه منو راهنمایی کنین .ممنون

 82. سلام خسته نباشید من نمیتونم به کسانی که شماره منو ندارن پی ام بدم به ربات تلگرام هم پی ام دادم ولی اون مینوسه شما ازادید و هیچ محدودیتی ندارین ممنون میشم راهنمایی کنین

 83. سلام . وقتی میگین “تلگرام همچنین برای شماره هایی که یک پیغام را به بیش از ۴۰ نفر ارسال کنند محدودیت قایل شده” منظورتون 40نفریه که شمارش رو گوشیه ما سیو نیست یا چه سیو باشه چه نباشه فرقی نمیکنه؟
  درضمن اگه متن پیغام ها قدری فرق داشته باشه بازم با مشکل روبرو میشیم یا نه؟
  در رابطه با broadcast list چرا دیگه حذف شده و آیا جایگزینی براش هست ؟
  ممنون میشم جواب بدید.

  1. سلام

   • بله این محدودیت وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر مطلب همه چیز در مورد حساب ریپورت شده در تلگرام را مطالعه کنید.
   • متن پیغام اگر متفاوت باشد شاید تاثیر موضوع را کمتر کند اما فکر نکنم زیاد تاثیری داشته باشد. البته الگوریتم تلگرام برای این موضوع سربسته است و از نحوه عملکرد دقیق آن اطلاعاتی در دسترس نیست
   • Broadcast List به کانال تبدیل شدند
 84. سلام
  من با یه خط چون میخواستم کسیو هک کنم یه اکانت ساختم به اسم telegram support ولی حتا نتونستم یه پیام بدم و ریپورت شدم.با یه خط دیگه سعی کردم بازم همینطور شد.تلگرام رو اسامی هم سیاست محدود کرن داره و یا امیدی به باز کردن این دو خط وجود داره؟؟؟

  1. سلام
   بله بدلیل سوء استفاده از کلمات منتسب به تلگرام در بروزرسانی های اخیر حتی نام های رزرو شده، نام های نامفهوم و گول زننده نیز از عوامل محدود شدن حساب هستند.

    1. اینکه آزاد میشه یا نه رو باید صبر کنید. ولی برخی حساب ها بدلیل تکرار کارهای ممنوع دچار محدودیت نامحدود می شوند و دیگر رفع ریپورت نمی شوند.

 85. سلام ، خسته نباشید. من با ربات چک کردم گفت مشکلی ندارم و محدود نشدم. اما مشکل فرستادن پیام و به افراد ناشناس دارم. چه کنم?

  1. برخی از حساب ها با اینکه ربات آنها را آزاد اعلام می کند ولی محدودیت ارسال پیام به افراد ناشناس بر روی آنها باقی است و از طرف تلگرام توضیحی برای این موضوع بیان نشده.

 86. سلام من برام این پیام اومد چیکار کنم خواهش می کنم راهنمایی کنید.

  It really doesn‘t matter what you send, as long as the receivers find it unwelcome. It could have been a photo, an invite link or a chain letter. Please only send messages when you are sure people won’t mind getting them.

  As a general rule, people don’t like receiving unsolicited advertisements, links, invite links to groups or channels, random photos and, above all, anything related to commerce or promotion of any kind.

  Our moderators check all reports, so if you send annoying content to strangers you will be blocked.

  1. سلام این متن از طرف تلگرام ارسال می شود و به کاربر شرایط محدود شدن حساب و ریپورت شدن را توضیح می دهد و از شما می خواهد که از انجام فعالیت هایی که باعث رنجش اعضاء تلگرام می شود جلوگیری کنید.

 87. باسلام وخسته نباشی:من توگوشیم ولبتاپم تلگرام نصب کردم.توتلگرام گوشیم گزینه terminate all other sessionsروزدم .گزینه دستکاپ روغیرفعال کردم.بعدازآن log outشدم دوباره که میخاستم وارد برنامه بشم ازطرف تلگرام کدورودبرام ارسال نشده.چیکارکنم؟

  1. سلام، تلگرام مشخصات لپ تاب شما را به عنوان یک دستگاه مخرب ثبت کرده و تلگرام در آن دیگر کار نخواهد کرد. من خودم تست نکرده ام که این محدودیت تا چه حد است ممکن است با نصب مجدد ویندوز و تلگرام مشکل حل شود ممکن است محدودیت اعمال شده با شناسایی مک آدرس دستگاه باشد که در این حالت حتی با نصب مجدد سیستم عامل هم محدودیت رفع نخواهد شد.

 88. با سلام و خسته نباشید ببخشید من تاریخ رفع ریپورتو خواستم این پیغامو فرستاد:

  Unfortunately, this is not possible. We are worried that we can’t guarantee our users’ safety from unwanted messages, should this account be released again.
  Remember that you can still reply to anyone who messages you first. (Also: deleting and recreating your account won’t help, sorry.)

  منظورش چیه رفع ریپورت نمیشم؟؟؟؟

  1. ترجمه متن فوق:
   متاسفانه، اینکار شدنی نیست (ممکن نیست). ما نگران این هستیم که نمی توانیم امنیت کاربران مان را دربرابر پیام های ناخواسته تضمین کنیم. این حساب باید مجدداً آزاد شود. بیاد داشته باشید که هنوز می توانید به هر فردی که ابتدا به شما پیام ارسال کند پاسخ دهید. (همچنین: پاک کردن و ساخت مجدد حساب کمکی نخواهد کرد، متاسفیم.)

 89. سلام
  تلگرام من نسخه ویندوز است. الان گروهی است که نمیشه توش پیام فرستاد (جایی برای نوشتن پیام وجود ندارد) الان مشکل از کجاست؟ در ضمن برنامه جدید ترین اپدیت را دارد و همچنین فقط مطالبی که قبل از تبدیل شدن گروه به سوپر گروه فرستاده شده است قابل دیدن است. ممنون

  1. سلام گروهی که می فرمایید سوپر گروه بوده و از طرف سازنده آن محدود شده و فقط مدیران آن می توانند مطلب در آن منتشر کنند. تقریباً میشه گفت گروه یک شبه کانال شده. کاری از دست اعضاء دیگر بر نمی آید.

 90. چه خوب مگه میشود یک گروه به شبه کانال عوض کرد خواهشا دستورشو بگید؟

  1. سلام بله کافیه گروه رو به سوپرگروه تغییر بدهید. اینکار توسط سازنده گروه قابل انجام است.

 91. سلام الان اکانت من ازادشده وازریپورتی دراومدم ولی بازم نمیتونم به غریبه هاپیام ارسال کنم علت چیه؟چجوری رفعش کنم

 92. سلام .من چند روزی است تلگرامم ریپورت شده .ایمیل زدم .ربات میگه اکانتت آزاده .اما باز هم به کسانی که شماره ام را ندارند ارور میده و نمی تونم ارسال کنم مشکل چیست

  1. سلام. همانطور که در متن توضیح داده شده بدلیل فیلترینگ هوشمند تلگرام این موضوع رخ می دهد.

 93. سلام
  وقت بخير
  چقدر خوشحالم سايتي هست براي جوابگويي از اين قبيل مشكلات
  ببخشيد چند روز ميخوام با شماره ام تلگرام نصب كنم
  ولي كد برام ارسال نميشه
  و اين پيغام را دريافت ميكنم
  An error occu…
  چيكار كنم؟
  لطفا راهنمايي كنيد
  متشكرم

  1. سلام، لطفاً از پیام خطا اسکرین شات تهیه کرده و برای من ایمیل کنید.
   بنظرم مشکل از نسخه نصب شده در گوشی شما باشد. بهتر است سیم کارت را در گوشی دیگری قرار داده و در آن تست کنید. یا شماره دیگری را وارد و تست کنید تا منشاء مشکل مشخص شود که ایراد از گوشی است یا از خط.

 94. سلام مرسی از وقتی که برای ما میزارید
  جدیدا توی اپدیت جدید تلگرام اندروید یه مشکلی برام پیش اومده اینکه پیام ها ناقص میاد مثلامیرم توی ی گروه یک دونه از پست های امروز میاد بعد تمام پست قبلیش مثلا مال یه هفته پیشه مال دیروز نیس سوالم اینبود که مشکل از گوشی منه یا تلگرام

  1. سلام این مشکل بدلیل سنگین شدن پایگاه داده تلگرام بدلیل دریافت پیام های بسیار زیاد رخ می دهد برای رفع مشکل در تنظیمات تلگرام در قسمت cache settings بر روی گزینه Local Database تپ کنید و در پیام نمایش داده شده گزینه Clear را انتخاب کنید تا پایگاه داده تلگرام پاکسازی شود و مشکلتان حل شود. پیشنهاد می کنم هر چند وقت یکبار برای جلوگیری از سنگین شدن تلگرام این کار را انجام دهید.

 95. سلام من ب این ربات پیام دادم نوشته شما آزاد هستید ولی من میخوام گروه تشکیل بدم مینویسه شما فقط میتونی ادد لیست خودتونو ادد کنید پس آگه من ریپورت نیستم چرا نمیتونم به غیر ادد لیستم پیام بفرستم

 96. سلام . من با ربات ضد اسپم تماس گرفتم . گفت درحالتآزاد هستید . اخیرا هم ریپورت نبودم ولی این مشکل برام پیش اومده . چیکار کنم ؟ ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام بدلیل اعمال محدودیت هوشمند تلگرام این موضوع رخ می دهد. باید از اعمالی که باعث ایجاد محدودیت شده اند خودداری کنید.

 97. آقا من برای شرکت مون میخام کانال بسازم و بیش از 4000 شماره دارم که باید به کانال add کنم. با این مشکل چکار باید کرد؟

  1. سلام بهترین روش این است که با پیامک لینک کانال را برای همه 4000 شماره ارسال کنید تا هرکس مایل بود عضو کانال شود. یا یک سوپر گروه ایجاد کرده و همه 4000 نفر را به آن اضافه کنید و در گروه مذکور لینک کانال را تبلیغ کنید.

 98. سلام من تو تلگرام ریپورتم و تو هیچ جایی گروه کانال حتی گروه خودم نمیتونم فوروارد ارسال کنم اما پی ام میتونم اشکال چیه
  با تشکر

  1. اعمال محدودیت های هوشمند از طرف تلگرام. برای رفع محدودیت باید از انجام اعمالی که باعث ایجاد محدودیت های مذکور شده اند خودداری کنید.

 99. سلام
  من به یه نفر که شماره منو نداره من هم شمارشو ندارم از طریق لینک توی تلگرامپیام دادم
  بعد از 3 روز وقتی خواستم دوباره پیام بدم همون مربع قرمز با یه علامت تعجب سفید توش کنار پیامم افتاد
  حالا میخوام بدونم ایا اون فرد منو اسپم ریپورت کرده یا خود تلگرام این کارو کرده چون ما ش همو نداریم؟
  با تشکر

  1. سلام بله به احتمال زیاد فرد مورد نظر شما گزینه ریپورت اسپم را انتخاب کرده و شما دیگر قادر به ارسال پیام به وی نمی باشید.

 100. سلام ، من یه سوال دارم ، نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ؟ اما میپرسم ، من شماره ی کسی رو دوطرف داشتم و باهاش در تلگرام چت میکردم اما به دلایلی تصمیم گرفتیم توسط آیدی با هم ارتباط داشته باشیم پس هر دو طرف شماره های همدیگه رو از تلگرام و کانتکتها پاک کردیم اما با همه ی اینها وقتی آیدی رو میزنیم باز شماره هامون رو به هم نشون میده ، پرسیدم میگن احتمالا باز یکی از طرفین شماره ی اون یکی رو جایی ذخیره داره اما خوب هر چی گشتیم چیزی پیدا نکردیم ، نمیدونیم ممکنه کجا باشه ، آیا شما راه حلی دارین که بتونیم توسط اون اگه شماره جایی ذخیره مونده رو کامل پاک کنیم و بعد بتونیم توسط آیدی بدون نمایش شماره با هم ارتباط داشته باشیم ؟؟؟ سپاسگزارم

  1. سلام
   احتمالاً این موضوع به اطلاعات کنترلی و نمایشی مربوط به مکالمه بین شما دو نفر است که در سرورهای تلگرام ذخیره شده مرتبط است. و شما قادر نیستید این اطلاعات را حذف کنید.

 101. با سلام
  ضمن تشکر از اطلاعات مفیدیتان
  من @SpamBot زا اجرا میکنم و پیام زیر ظاهر میشود :
  Good news, no limits are currently applied to your account. You’re free as a bird!
  با این حال نمیتوانم برای افرادی که شماره مرا ندارند پیام بفرستم. مشکل کجاست؟
  تشکر

 102. سلام وقت بخیر من فقط به یکی از دوستان که شماره اش ذخیره شده نمیتونم پیام ارسال کنم درضمن رباط تلگرام هم میگه من مشکل محدودیت ندارم چه طوری میتونم از این حالت خارج بشم میشه جواب را به ایمیلم بفرستید

  1. سلام. این موضوع بدلیل این است که دوست شما، پیام شما را اسپم گزارش کرده و از طرف تلگرام برای وی مزاحم طلقی می شوید. راهی هم ندارد که فیلترینگ هوشمند تلگرام را دور زد.

 103. با سلام
  من الان یه مدت هست که نمی تونم به افرادی که تو لیستم نیستند پیام بدم یا توی کانالم ادشون کنم از طرفی وقتی به ربات اسپم تلگرام هم پیام میدم میگه: به شما تبریک می گوییم و شما ریپورت نیستید و آزادانه می توانید فعالیت کنید ولی باز هم مشکل برقرار هست.
  اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 104. سلام
  من از طریق ویندوز یه کانال برای مدرسه مون درست کردم.
  شماره پدرو مادر دانش آموزان رو تو contact های تلگرام وارد کردم
  بعد مخواستم اینا رو عضو کانال کنم ولی همون پیغام معروف رو میده.(mutual contact)
  نمیتونم یه هفته صبر کنم.
  نظرتون چیه ؟ چکار کنم؟

  1. سلام لینک عضویت کانال رو براشون پیامک کنید. یا دونه دونه با سکرت چت لینک رو براشون ارسال کنید.

 105. سلام خسته نباشید
  من چند وقتیه واسم مشکلیرپیش اومده که طبق تحقیقی که کردم واسه خیلی ها پیش اومده:
  ازکانال های تبلیغاتی یکسره واسم پیام میاد که درفلان کانال عضو شوید،دیوونه کرده منو روزی صد بارپیام میاد
  ازقسمت تنظیمات گروه هم هرکاری کردم بازهم پیام ها میاد
  Delete acount هم کردم بازهم نشده،بایدچیکارکنم😧

 106. سلام
  شرح مشکل: هنگام ورود به تلگرام پس از دریافت کد ، کد را وارد میکنم و به محضی که وارد تلگرام میشود سریعا خارج میشود.
  برای ورود (login) از طریق تلگرام نسخه pc و نسخه تحت وب هم استفاده کردم ولی ورود ناموفق بود.

  1. سلام این دست مشکلات خیلی نادر هستند و نیاز به بررسی از نزدیک دارند.

 107. سلام من تو تلگرام نمیتونم عکس تو خصوصی افراد بفرستم اما در گروه میتونم علتش چیه؟؟؟؟

 108. سلام من مشکل ریپورت ندارم فقط دو روز میشه بعضی وقتا پیامای من ارسال نمیشه به طرف ینی تیک نمیخوره انگار نت ندارم ولی پیامای اوانا میاد واسه من
  شما میدونید مشکل از کجاس؟

  1. سلام اگر از نسخه غیر رسمی استفاده می کنید بهتر است از نسخه رسمی استفاده کنید.

 109. سلام
  من شماره مجازی دارم 2تا و مشکل اینجاست که به یکی از مخاطبینم که میخوام پیام بدم میگه فقط میتونی به مخطابای خودد پیام بدی!!!! و ریپورت هم نیستم!!!!

  مشکل چی میتونه باشه؟؟؟

  1. سلام موضوع اینه که مخاطب شما شماره مجازی شما رو ذخیره نکرده بحث محدودیت های هوشمند هم مزید بر علت میشه که به اینجور موارد بر بخورید.

 110. سلام.خسته نباشید. یه سوال دارم.من مبگرامم بعضی وقت ها پیام برام میاد اما نمیتونم پیام بفرستم.درواقعه این 4 روز این اتفاق براش افتاد.شما میگین چکار کنم

  1. سلام. استفاده از نسخه اصلی تلگرام بجای استفاده از نسخه های دستکاری شده

 111. سلام.
  با تغییرات جدید تلگرام، آیا میشه با شماره مجازی هم به کسی پیام داد؟
  من بک اکتمن با شماره مجازی دارم و به هیچکس نمی تونم پیام بدم. آیا هیچ راه حلی نداره؟
  ممنون

  1. سلام از طرف تلگرام دیگر از شماره مجازی پشتیبانی نمیشه و حساب هایی که با شماره مجازی ساخته شدند اگر برای تلگرام این موضوع محرض بشه اکانت مسدود میشه و از کار میفته

 112. سلام من تلگرامم جدیدا یه مشکلی پیدا کرده
  مشکلش اینه که وسط چت یهو پیامام نمیره فقط علامت ساعت میخوره کنارش پیام دریافت میکنم ولی مال من نمیره بیست دیقه طول میکشه درست شه ترو خدا کمک کنید خیلی اذیتم میکنه .
  مرسی

  1. سلام اینکه پیام شما ارسال نمی شود ولی پیام دریافت می کنید نشان دهنده این است که نت شما در ان لحظه قادر به ارسال ترافیک نیست ولی می تواند ترافیک را دریافت کند. البته این یک احتمال است با کانکشن متفاوتی چک کنید مثلاً وای فای دیگری اگر مشکل پابرجا بود شاید با حذف و نصب مجدد تلگرام مشکل حل شود. از نسخه های غیر رسمی هم اگر استفاده می کنید بهتر است به تلگرام رسمی کوچ کنید.

 113. سلام منم دقیق مشکل امیر رو دارم یهو پیامام ارسال نمیشه علامت ساعت نشون میده تقصیر نتم نیست چون از وای فای و رایتل استفاده کردم همینجور بود ولی از موبوگرام استفاده میکنم اگه مشکل از اونه حذف کنمم
  تلگرامم نصبه اونم همین مشکلو داره توروخدا کمکم کنیدد

  1. سلام این موارد بیشتر ممکن است به اختلالات سرورهای تلگرام که بصورت مقطعی رخ می دهند برگردد. یا به ایرادات اتصال در بین راه. یعنی شما اینترنت دارید اما ارتباط شما در بین راه با مکث یا اختلال روبرو می شود.

 114. سلام من میخوام برای ربات بوت فادر پیام ارسال کنم ولی وقتی start میزنم علامت ارسال نشدن پیام میاد میشه راهنماییم کنید؟

 115. Amazing! This blog looks just like my old one!

  It’s on a completely different topic but it has pretty much the same layout and design. Outstanding choice of
  colors!

 116. سلام من اکانت مجازی رایگان گرفتم ولی با هر کدوم میخوام اد بزنم گروه ها با آیدی نمیشه مینویسع به غیر از مخاطبای مشترک نمیتونید اد کنید ولی به مخاطبای غیر مشترک پیام میتونمبدم میرم اسپم بات میگه ریپورا نیستی چیکار کنم ؟

  1. سلام این موضوع از خیلی وقت پیش وجود داره و تلگرام برای جلوگیری از اعمال اسپم جلوی افزودن مخاطبین رو فقط در صورتی که اونا هم شما رو بعنوان مخاطب در لیست خودشون داشته باشند اجازه میده (یعنی مخاطب دوجانبه یا Mutual Contact). در ضمن خیلی ها الان حتی با اینکه مخاطب دوجانبه هستند در تنظیمات حسابشون تعیین کردند که به عنوان مثال فقط مخاطباشون بتونند اونها رو عضو کانال یا گروهی کنند. و یا حتی هیچ کس نتونه اونها رو عضو گروه یا کانالی بکنه

 117. سلام واقعا عالی بود مقالات داخل سایتتون

  یه سوال من شماره مجازی میسازم و وقتی توی telegram auto میزارمش چند دقیقه بعد کلا تلگرامم هم logout میشه؟
  آیا شماره مجازی ها زمان استفاده محدود دارن ؟

  اگه شماره مجازی یک ساله بخرم هم ممکنه غیر فعال بشه ؟

  1. سلام. دوست عزیز شماره های مجازی از طرف سرورهای تلگرام شناسایی و بن می شوند. به عبارتی نمی توانید از شماره مجازی استفاده کنید. در مورد شماره یک ساله هم اطلاع دقیقی ندارم که آیا بن می شوند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *